NASI TRENERZY

Małgorzata Szaruga

Jestem trenerem personalnym, instruktorem joggingu, instruktorem pole dance. Od dłuższego czasu zagłębiam się w tajniki Crossfitu, cross-trainingu, treningów funkcjonalnych i motorycznych.

Na zajęciach poświęcam maksimum swojej uwagi tak, aby doprowadzić technikę wykonywanych ćwiczeń do perfekcji.

Ze sportem jestem związana od dzieciństwa.  Do 2007 roku byłam zawodniczką reprezentującą klub MKS Górnik w Zabrzu w lekkiej atletyce.  Od czerwca 2015 roku startuję w biegach z przeszkodami.

Na swoim koncie mam wiele zwycięstw krajowych jednak największymi moimi sukcesami są 4 medale Mistrzostw Świata OCR w Kanadzie.

Paulina Pintscher

Jestem trener personalnym, instruktorem Indoor Cycling, instruktorem narciarstwa zjazdowego. 
Specjalizuję się w rekreacji sportowej, dietetyce i suplementacji.
Mój dorobek i sukcesy sportowe osiągam przede wszystkim w zawodach biegowych, maratonach i półmaratonach górskich, biegach ultra, biegach z przeszkodami.
Ostatni okres to przede wszystkim starty z sukcesami w triathlonach.

Paulina jest rozpoznawalna w środowisku sportowym przede wszystkim jako osoba z twardym, nieustępliwym charakterem. 
Te wszystkie cechy idealnie wpasowują się w profil i charakter Extreme Club, dlatego nie mogło jej zabraknąć w naszym zespole.

Adrian Gut

Jestem pasjonatem treningu z masą własnego ciała. Każdą wolną chwilę staram się poświęcać na swój rozwój w tej dziedzinie. 
Przekazując wiedzę na temat treningów Kalisteniki/ Street Workoutu zwracam uwagę przede wszystkim na dokładność wykonywanych ćwiczeń pod względem technicznym, co gwarantuje osiągnięcie widocznych efektów. 

Odkąd sięgam pamięcią jestem związany ze sportem, ale to Street Workout okazał się dyscypliną, która przerodziła się w pasję.

Pamiętajcie, nic się samo nie dzieje. Systematyczną pracą można osiągnąć wszystko. Z Adrianem ciężkie ćwiczenia staną się dla Was przyjemną drogą do osiągnięcia celu.

Kinga Smółka

Kilka słów o mnie: 
"Ci którzy mnie znają wiedzą, że jestem osobą, która ceni sobie własny rozwój, wyznaczanie celów i dążenie do nich.
Na co dzień prowadzę treningi Seido Karate we własnym Dojo - jest to moja pasja, mój sposób życia, moja droga... Ukształowało to mój charakter: odwagę do realizacji własnych marzeń, zamiłowanie do sztuk walki oraz innych sportów, głód wiedzy i umiejętności...
Zajmując się animacjami w ,,krainie bzików", pracując w przedszkolu, studiując, zdobywając górskie szlaki i biegając dopełniam każdy dzień tak by wykorzystać każdą minutę na maxa".

Kornelia Kubińska

Kornelia Kubińska – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, mgr wychowania fizycznego, trener biegów narciarskich, instruktor joggingu, instruktor sportów siłowych.

Przez 20 lat trenowała biegi narciarskie. W dzieciństwie jednak było to bardziej zabawą niż wyczynowym treningiem. Z biegiem lat pochłonęło ją to na tyle, że została wielokrotną Mistrzynią Polski w tej dyscyplinie. Reprezentowała także Polskę podczas zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Jej największymi sukcesami są : 7 miejsce w sztafecie, a indywidualnie 26 miejsce podczas Zimowych Igrzysk w Sochi, 5 miejsce w sztafecie podczas Mistrzostw Świata w Falun w 2015 roku, a także 20 miejsce podczas Mistrzostw Świata w Libercu.

Kilka słów o sobie:

„Po zakończeniu mojej kariery sportowej i uprawiania biegów narciarskich wyczynowo, pewne (dobre) przyzwyczajenia pozostały. Nadal kocham sport , interesuje mnie trening funkcjonalny , którego tajniki poznałam w czasie własnych treningów. W wolnej chwili lubię pobiec gdzieś w las i pobyć z własnymi myślami. Nauczyłam się, że sport wiąże się z poświęceniem , zaangażowaniem całym swoim sercem. 

Cieszę się, że swoją wiedzę, umiejętności i miłość do sportu mogę przekazać nie tylko swojemu synowi ale także innym dzieciakom. „

My jako załoga Extreme Club cieszymy się, że w swoim gronie mamy kolejną osobę pełną zaangażowania i zapału do pracy. Jesteśmy pewni, że tak jak „Kola” kocha sport, tak dzieci pokochają ją, ciesząc się, że mają taki wzór do naśladowania.

Sabina Stolarczyk

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, mgr fizjoterapii.

W jej ręce trafią dzieci na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w dwóch różnych grupach wiekowych.

„Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje, aby móc jak najlepiej pomagać moim pacjentom . Przez kilka lat pracowałam w przychodni rehabilitacyjnej gdzie prowadziłam między innymi zajęcia grupowe i indywidualne z gimnastyki korekcyjnej .

Obecnie prowadzę własną praktykę fizjoterapeutyczną w Fizjosa.

Z perspektywy bycia mamą, wiem jak niezmiernie ważny jest prawidłowy rozwój i  postawa ciała u dziecka.

Jestem osobą cierpliwą, wrażliwą, stawiającą sobie w życiu konkretne cele do których uparcie dążę. Staram się wkraczać z uśmiechem w każdy dzień i przekazywać innym pozytywną energię.  „

Zapisz się na trening!